S4B

Bezpečnostné riešenia

Všetko pre vašu kybernetickú bezpečnosť

S4B
Bezpečnosť údajov
S4B
Vzdelávanie o bezpečnosti údajov
S4B
Globálna ochrana
Kybernetická bezpečnosť
Ste si vedomí hodnoty svojich údajov?

Dnešný svet funguje v digitálnom prostredí. Chrániť si svoje firemné či súkromné zariadenia a údaje v nich pred možnými kybernetickými hrozbami, znamená chrániť si svoj svet.

Ochrániť IT systémy a zaistiť nepretržitú funkčnosť spoločnosti je významnou témou. Sme tu pre vás a spoločne nastavíme ochranu vašej spoločnosti na maximum.

Späť na výber služieb
S4B
image title

Aké riešenia u nás nájdete?
Iba tie najlepšie!

S4B
Bitdefender
S4B
Kaspersky
S4B
ESET
Bitdefender
Prevencia pred všetkými rizikami

Bitdefender je svetovým lídrom v oblasti kybernetickej bezpečnosti, ktorý chráni viac než 500 miliónov systémov vo viac ako 150 krajinách. Produkty Bitdefender sa používajú vo viac ako 38% svetových bezpečnostných riešení.

Viac informácií o Bitdefender
S4B
Kaspersky
Kaspersky bojuje za Vašu digitálnu bezpečnosť

Antivírusové programy od Kaspersky identifikujú a eliminujú možné hrozby – malware, ransomware, spyware a iné. Vedia sledovať podozrivé správanie programov a tak chrániť Vaše zariadenia. Kaspersky ponúka riešenia pre firmy bez ohľadu na ich veľkosť, taktiež riešenia pre virtualizované alebo fyzické servery, riešenia pre cloud, Windows, IOS alebo Linux.

S4B
ESET
Profesionálne zabezpečenie

Chráňte svoje firemné koncové zariadenia, údaje a používateľov pomocou viacvrstvovej technológie. ESET poskytuje špičkové digitálne zabezpečenie pre firmy. Bezpečnostné riešenia ESET sú v IT sfére uznávané a pravidelne oceňované poprednými analytikmi, nezávislými testovacími organizáciami a individuálnymi zákazníkmi.

Viac informácií o ESETE
S4B

Poradíme vám
s výberom?

Kontaktný formulár
S4B
Celková cena bez DPH 0
DPH (20%) 0
Celková cena s DPH 0