14 mája, 2023 Martina Mišáková

Prenechajte nám správu o Vaše firemné IT

S4B

V súčasnej digitálnej dobe je správne riadené IT kľúčovým faktorom úspechu pre množstvo podnikov. S rozrastajúcimi sa požiadavkami a neustále sa meniacimi technológiami môže riadenie interného IT oddelenia predstavovať výzvu. Preto je pre malé a stredné podniky výhodné outsourcovať svoje IT potreby a prenechať ich na profesionálov.

Výhody externého IT – outsorcingu

Odbornosť – Jednou z najväčších výhod outsourcovania IT je prístup k odbornosti a skúsenostiam. V S4B máme široké portfólio zákazníkov a tím odborníkov so skúsenosťami v rôznych oblastiach IT. To znamená, že sa môžete na nás spoľahnúť na 100%, poradíme Vám tie najlepšie IT riešenia a aplikujeme overené spôsoby.

Zníženie nákladov – Outsourcovanie IT môže tiež viesť k značným úsporám nákladov. Namiesto zamestnávania stáleho tímu IT odborníkov a investovania do infraštruktúry a technológií, môžete využívať naše externé služby, prispôsobené vašim potrebám. Využívaním našich služieb sa vyhnete nákupu predražených licencií, zariadení alebo serverov. Poradíme Vám ako efektívne využívať moderné firemné systémy a odbremeníme Vás od lokálnej správy IT.

Venujte sa vlastnému podnikaniu – externé IT od S4B Vám umožní sústrediť sa na to, čo robíte najlepšie – vaše podnikanie. Riadenie interného IT oddelenia môže vyžadovať veľa času, zdrojov a pozornosti, ktoré by ste mohli radšej venovať rozvoju svojho hlavného podnikania. Outsourcovanie umožňuje vašim zamestnancom sústrediť sa na kľúčové úlohy a zlepšiť produktivitu. Nestrácajte čas starostlivosťou o Vaše pracovné zariadenia, mobilné telefóny, tlačiarne či servery. Nechajte to na nás. Vyrozumiete svojmu biznisu a my technológiám.

Externé IT s4b.sk

Prečo externé IT od S4B

V S4B rozumieme Vašim potrebám. Sme spoľahlivým dodávateľom a sme si vedomí dôležitosti, ktorú firemné procesy našich zákazníkov majú a preto sa snažíme neustále zdokonaľovať. Využívaním externého IT od nás získate kompletnú podporu. Postaráme sa o pravidelné kontrolu a údržbu vašich zariadení, zabezpečíme aby boli neustále aktualizované a 100% chránené. V S4B dbáme na používanie kvalitných riešení a preto máme pestrú ponuku bezpečnostných riešení. Zabezpečíme pre Vás migráciu do profesionálnych cloudových riešení. Už žiadne lokálne servery a nákup drahých licencií. S cloudom navyše získate kvalitnú technickú podporu a možnosť pracovať odkiaľkoľvek. Zabezpečíme licencie Microsoft365 a prémiovú podporu v slovenskom alebo českom jazyku. Okrem základných úkonov Vás prevedieme celým nastavením produktov, vďaka ktorým zefektívňuje svoje podnikanie.

Jeden dodávateľ, množstvo riešení

Máme bohaté skúsenosti s dodávaním profesionálnych IT služieb. Našim cieľom je Váš úspech a preto ku každému zákazníkovi pristupujeme osobitne a zodpovedne. Neváhajte nás kontaktovať už dnes a dohodnite si bezplatnú konzultáciu.