eWay-CRM
03 júla, 2023 Martina Mišáková

Aké sú výhody CRM systému eWay-CRM od S4B?

S4B

Systém eWay-CRM od spoločnosti S4B prináša množstvo výhod pre firmy, ktoré sa zameriavajú na riadenie vzťahov so zákazníkmi. Tento vyspelý softvér poskytuje efektívne nástroje na správu a sledovanie interakcií so zákazníkmi, čo v konečnom dôsledku vedie k zvýšeniu produktivity, zlepšeniu spokojnosti zákazníkov a rastu obchodných príležitostí.

Vďaka svojim pokročilým funkciám a flexibilnému prispôsobeniu sa jedinečným potrebám každej firmy, eWay-CRM pomáha optimalizovať a automatizovať firemné procesy, zefektívňuje obchodný cyklus a umožňuje lepšiu organizáciu a využívanie dát o zákazníkoch. V nasledujúcich častiach si preto bližšie priblížime hlavné výhody, ktoré eWay-CRM prináša pre podniky v oblasti riadenia vzťahov so zákazníkmi.

Úplná integrácia s Microsoft Outlook

Systém eWay-CRM je integrovaný priamo do prostredia Microsoft Outlook. Jeho funkcie zahŕňajú správu vzťahov so zákazníkmi, projektový manažment a sledovanie obchodných príležitostí. Tento systém pomáha našim klientom s ich CRM procesmi, zabezpečuje jednotné pracovné prostredie a umožňuje zhromažďovať, organizovať a zdieľať všetky dôležité informácie pre podnikanie.

Vďaka integrácii s existujúcim softvérom Microsoft Outlook, eWay-CRM umožňuje rýchly prístup k e-mailom, kalendáru, poznámkam a dokumentom pre celý tím. Toto jednotné prostredie zjednodušuje a zefektívňuje prácu, umožňuje rýchlejšie a presnejšie informovanie a zlepšuje spoluprácu medzi členmi tímu.

S eWay-CRM máte k dispozícii všetky nástroje, ktoré potrebujete na úspešné riadenie vzťahov so zákazníkmi, a to v prostredí, s ktorým už máte skúsenosti. Vaša firma bude mať okamžitý prístup ku kompletným informáciám a lepšiu koordináciu všetkých obchodných aktivít.

Práca odkiaľkoľvek a kedykoľvek

Vďaka vysokej flexibilite je možné využívať eWay-CRM na počítači, mobilnom telefóne a dokonca tablete. Jeho rozhranie je skutočne široké, a to aj vďaka práci online aj offline. V rámci práci offline sa všetky zmeny uložia a po pripojení na sieť synchronizujú, vďaka čomu nemusíte pracovať iba počas pripojenia do siete.

Prepojenie na ES POHODA

Systém eWay-CRM má integráciu s mnohými skvelými nástrojmi, ako sú účtovné systémy, ERP a mnoho ďalších. Aj práve preto je skvelou možnosťou prepojiť CRM systém s ekonomickým systémom POHODA, ktorý zlepší efektivitu riadenia a zjednoduší mnohé procesy vo vašej firme.

Power BI connector

Power BI je výkonný nástroj poskytujúci používateľom prístup k ich údajom, štatistikám a širokej škále možností vizualizácie dát v rámci moderného cloudu od spoločnosti Microsoft. S jeho pomocou môžete rýchlo objaviť problémy, identifikovať príčiny a následky a získať tak dôležité informácie na rýchle a efektívne rozhodovanie.

Power BI vám umožňuje vytvárať prehľadné a interaktívne vizualizácie, ako aj generovať presne formátované zostavy, ktoré sú potrebné pre vašu firmu v danom okamihu. Power BI je súčasťou Microsoft Outlook, čo predstavuje ďalšiu z výhod využívania CRM systému. Všetky potrebné funkcie sú poprepájané a zjednodušujú riadenie a chod podniku.

Zabudovaný marketingový nástroj

S eWay-CRM máte možnosť plánovať a riadiť marketingové kampane priamo v Outlooku. Ide o ďalšiu výhodu, vďaka ktorej máte všetky potrebné informácie na jednom mieste, s pravidelnou archiváciou a synchronizáciou.

Návrhy na mieru

Systém eWay-CRM môžete jednoducho nainštalovať do vášho počítača a začať ho okamžite používať. Ak nechcete využívať niektoré moduly, môžete ich jednoducho vypnúť.

Alternatívne, spoločne s naším tímom môžete vytvoriť vlastnú prispôsobenú verziu nášho produktu, ktorá bude plne prispôsobená vašim potrebám a firemnému pracovnému postupu. Týmto spôsobom získate produkt, ktorý úplne vyhovuje vašim individuálnym požiadavkám a zodpovedá vášmu pracovnému toku.

Dôležité reporty vždy dostupné

CRM systém má súbor niekoľkých preddefinovaných reportov, ktoré vám poskytujú kľúčové informácie týkajúce sa rôznych vlastnosti vášho podnikania. Nezáleží na tom, či vás zaujímajú obraty klientov alebo pracovné výkazy vašich zamestnancov.