eWay-CRM
04 decembra, 2021 Martina Mišáková

Dajte obchodníkov do POHODY s eWay-CRM

S4B

Zamysleli ste sa niekedy nad tým, či majú Vaši obchodníci všetky údaje o klientoch, ktoré potrebujú k svojej práci? Okrem štandardných obchodníckych informácií ako záznamy hovorov, mailov či plánované aktivity na klientoch, by mali mať komplexný pohľad na zákazníka vrátane prehľadu predajov a platobnej disciplíny. Iste. Ale ako to docieliť, ak nechceme alebo nevieme zabezpečiť, aby mali prístup do ekonomického systému? A zároveň nechceme alebo nevieme zabezpečiť, aby fakturačné oddelenie pracovalo v CRM systéme obchodníkov? A ako udržiavať tieto 2 systémy s konzistentnými údajmi? Nemožné.

Urobte to jednoducho. Prepojte Váš CRM systém s ekonomickým systémom a každý užívateľ nech pracuje vo svojom systéme. Obchodník v CRM a fakturant v ekonomickom systéme. Nemožné? Nastavte si synchronizáciu eWay-CRM s POHODOU a využívajte automatickú synchronizáciu adresára, faktúr, objednávok a skladových kariet medzi oboma systémami. Zároveň vďaka eWay-CRM môžete využívať aj všetky funkcionality Microsoft Outlook, potrebné pre riadenie obchodu. Takže nebude potrebné viesť manuálne 2 databázy, pri práci v jednom alebo druhom systéme mostík udrží údaje aktuálne v oboch.

Vaši obchodníci tak budú mať okamžitý prehľad o fakturácii a stave úhrad, prehľad stavu zásob a môžu klientovi vytvoriť ponuku na mieru so zohľadnením jeho individuálneho cenníka. To všetko v jedinom systéme, aj v smartfóne, aj offline. Skontrolujú úhradu faktúry, poslednú objednávku alebo vytvoria novú ponuku pre klienta priamo v eWay-CRM. Na pár kliknutí, aj bez internetu, či už hneď na stretnutí alebo počas čakania na letisku. Bez potreby dokupovania ďalších licencií a preklikávania sa do POHODY.

A čo viac? Synchronizáciou eWay-CRM s POHODOU získajú nielen obchodníci ale aj Vy rýchly prehľad predajov po zákazníkoch či obchodných zástupcoch alebo po produktoch. V eWay-CRM sa tiež automaticky počítajú náklady na projekt, vrátane dochádzky či financií z faktúr. Ak prirátame okamžitý prehľad všetkých obchodných aktivít na klientovi, ušetríte si tak s kolegami hodiny informačných porád a môžete sa tak venovať práci, ktorá si vyžaduje Vás osobne.

Ako funguje POHODA a CRM?

Pozrite sa na krátku ukážku POHODA konektora s eWay-CRM alebo si s nami dohodnite online prezentáciu systému a my Vám ukážeme možnosti tohto nástroja.