iPodnik Cloud S4B Novinky
06 júna, 2024 S4B Redakcia

Leto plné výhod s S4B & iPodnikom!

S4B

Cloud a POHODA? To je skvelá kombinácia! Pripravili sme pre Vás výhodné letné zľavy na našu službu iPodnik cloud! Toto je skvelá príležitosť, ako ušetriť a zároveň získať prístup k špičkovej cloudovej technológii, ktorá vám umožní pracovať efektívnejšie a flexibilnejšie. Nezmeškajte túto jedinečnú príležitosť a využite letné zľavy na iPodnik cloud ešte dnes!

2 mesiace v našom cloude úplne ZDARMA

Zakúpte si u nás licenciu ES POHODA (nová licencia alebo inovácia existujúcej licencie) a ako darček od nás získate službu iPodnik cloud úplne zdarma!

alebo 1 mesiac zdarma a -10% na platby až do konca roku

Nepotrebujete práve teraz novú licenciu ES POHODA? Máme niečo aj pre Vás. Presuňte Vašu POHODU do cloudu a získajte 1 mesiac úplne zdarma a navyše -10% na všetky platby až do konca roku.

A prečo si vybrať iPodnik cloud?

Zníženie nákladov – vďaka iPodnik cloud eliminujete potrebu nákupu fyzického hardvéru, licencií, náklady na vhodný priestor pre uloženie serveru, náklady na inovácie hardvéru či ďalšie.

Práca kedykoľvek a kdekoľvek – nie je potrebné, aby užívatelia pracovali z rovnakého miesta či z rovnakej krajiny. Aj napriek tomu si užívatelia medzi sebou môžu vidieť vykonanú prácu a navzájom komunikovať.

ES POHODA pre všetky operačné systémyES POHODA je pôvodne určený pre Windows zariadenia, čo môže byť pre niektorých zákazníkov, ktorí používajú zariadenia s operačným systémom Mac (iOS) nevýhodou. Avšak vďaka službe iPodnik Cloud je možné zákazníkom s týmito zariadeniami zabezpečiť prístup k systému POHODA. Bez ohľadu na to, či používajú iOS, Android, Linux alebo iný operačný systém, môžu sa pripojiť k Pohode cez iPodnik cloud.

Pravidelné zálohovanie a archivácia – Všetky údaje za našich klientov zálohujeme denne a archivujeme ich až po dobu 90 dní. Okrem toho si môžete v rámci iPodnik Cloud uložiť taktiež firemné dokumenty či zdieľať údaje so svojimi kolegami, a to bez potreby preposielania či zálohovania pre prípad straty.

Neustála technická podpora – Poskytujeme technickú podporu 24/7, cez víkendy aj sviatky, a to bez poplatkov. Myslíme na pracovníkov, ktorí svoju prácu vykonávajú mimo bežný pracovný čas a snažíme sa byť k dispozícií vždy, kedy je to potrebné.

Vo všeobecnosti sme na ES POHODA experti, preto vieme, že je preň iPodnik Cloud najlepším partnerom k efektívnemu riadeniu malej firmy či strednej spoločnosti. S Pohodou pracujeme už viac ako 10 rokov, preto vieme, ako funguje a čo potrebujeme, vykonávame aktualizácie programu za zákazníka a vždy overujeme správnosť nových verzií, aby inštaláciou nebol zákazník obmedzený. Máte otázky ohľadom ES POHODY alebo hostingu iPodnik Cloud? Neváhajte sa obrátiť na našich profesionálov pre získanie odpovedí na vaše otázky.

Akcia je časovo obmedzená do 30.08.2024. Dodávateľ si vyhradzuje právo na zmenu alebo ukončenie akcie. Akcie nie je možné kombinovať. Akcie sú určené iba pre nových zákazníkov iPodnik cloud.