eWay-CRM
05 júla, 2023 Martina Mišáková

Porovnanie funkcií systému eWay-CRM s konkurenčnými CRM

S4B

Z našimi produktami si skutočne stojíme, preto máme v našom portfóliu eWay-CRM systém, ktorý je pomocníkom mnohých našich klientov a uľahčuje im prácu a riadenie podniku. Sme si vedomí toho, že na trhu je množstvo podobných systémov, no my sme dbali skutočne na každý detail, aby CRM systém poskytoval zákazníkom všetky potrebné funkcie, ktoré k nemu patria. Aké výhody poskytuje eWay-CRM oproti iným CRM systémom?

Prístupnosť

Systém eWay-CRM vám umožňuje prístup online aj offline z rôznych zariadení, vrátane počítača, notebooku, telefónu alebo tabletu. Týmto spôsobom máte neustály prístup k svojim údajom bez ohľadu na to, či ste pripojení k internetu alebo nie. Môžete efektívne pracovať a aktualizovať informácie o svojich kontaktoch, projektoch a úlohách kedykoľvek a kdekoľvek.

Vysoká miera customizácie

Tento CRM systém tiež ponúka široké možnosti prispôsobenia jeho prostredia podľa vašich preferencií a potrieb. Môžete si upraviť základné polia, karty a formuláre údajov, aby ste ich prispôsobili svojej práci. Toto prispôsobenie vám môže výrazne uľahčiť celkový čas strávený v systéme, keďže budete mať prístup k dôležitým informáciám a funkciám rýchlejšie a efektívnejšie. Napriek tomu je však možné systém používať v prednastavených nastaveniach, ak sa vám hodí jeho základná konfigurácia.

Prepojenie so systémami tretích strán

Systém eWay-CRM umožňuje integráciu s rôznymi systémami tretích strán, ako napríklad API, Power BIES POHODA alebo Microsoft 365. Táto funkcia umožňuje jednoduché a efektívne prepojenie s existujúcimi systémami, čím sa zlepšuje synchronizácia dát, výkon a využiteľnosť. Môžete využívať silné stránky týchto systémov a súčasne mať všetky relevantné informácie a funkcie centralizované v systéme eWay-CRM. To vám pomôže zlepšiť produktivitu, efektivitu a koordináciu vo vašej spoločnosti.

Pravidelná synchronizácia dát

Jednou z mnohých výhod je tiež pravidelná synchronizácia dát a zálohovanie. Niektoré CRM systémy neposkytujú prácu v offline, čím je potrebné byť pripojený ku sieti vždy, keď v systéme pracujete. eWay-CRM je nastavený na pracovanie aj bez pripojenia do sieti, kedy po jeho pripojení automaticky synchronizuje všetky vykonané zmeny.

Prepojenie s Outlookom

Jednou z vynikajúcich výhod a benefitov systému eWay-CRM oproti konkurenčným CRM systémom je jeho prepojenie s aplikáciou Outlook. Toto prepojenie umožňuje pohodlnú a efektívnu prácu v prostredí, ktoré ste už zvyknutí používať.

Vďaka integrácii s Outlookom môžete v systéme eWay-CRM jednoducho spravovať svoje e-maily, plánovať si stretnutia a úlohy priamo z prostredia Outlooku. Môžete synchronizovať svoje kontakty, kalendár a e-mailové správy medzi eWay-CRM a Outlookom, čo vám poskytuje jednotné a aktuálne informácie.

Toto prepojenie zvyšuje vašu produktivitu a efektivitu tým, že umožňuje centrálne riadenie a sledovanie všetkých vašich komunikačných aktivít a interakcií s klientmi priamo v CRM systéme. Získavate tak lepší prehľad o vašich kontaktových osobách a zlepšujete komunikáciu vo vašej spoločnosti.

Nadštandardná podpora

Ako poskytovateľ eWay-CRM systému sme tu pre vás ako sprostredkovatelia a poskytujeme kvalitnú technickú podporu. Sme k dispozícii vždy, keď narazíte na problém. Naším cieľom je zabezpečiť, aby váš zážitok s používaním systému bol čo najlepší. Náš tím skúsených odborníkov je pripravený riešiť všetky problémy, s ktorými sa môžete stretnúť. Pomôžeme vám s riadením a správou systému a poskytneme vám cenné rady a tipy na jeho efektívne využívanie.

Nemusíte sa obávať, že ostanete bez pomoci. Sme tu, aby sme vám poskytli potrebnú podporu a zabezpečili, že váš CRM systém funguje bez problémov. Vaša spokojnosť je pre našou prioritou a snažíme sa vám poskytnúť najlepší možný servis.

Aj napriek tomu, že je na trhu množstvo CRM systémov, ktoré pomáhajú podnikom po celom svete zjednodušovať riadenie svojich firiem, my veríme eWay-CRM, kvalitnému systému, ktorý sa prispôsobí ostatným produktom z nášho portfólia. Poskytuje množstvo spomenutých benefitov, ktoré sú u našich klientov vysoko vyhľadávané.