eWay-CRM
05 decembra, 2021 Martina Mišáková

Nový eWay-CRM 7.0

S4B

Farebnejší, prehľadnejší a zase o veľký kus efektívnejší – taký je eWay-CRM siedmej generácie. Ukážky používateľského prostredia sme tentokrát priebežne prinášali už mesiace pred vydaním, pretože vzhľad novej verzie je naozaj revolučný. Aké ďalšie vylepšenia eWay-CRM 7.0 prináša?

Úplne nový vzhľad
eWay-CRM vyzerá úplne inak! Všetko je väčšie, prehľadnejšie a intuitívnejšie. Inšpirovali sme sa novými aplikáciami Office 365, aby bola práca s našim CRM skutočne radosť.

Farby

Ľudské oko spracováva grafiku až 60 000x rýchlejšie, než text. To preto sme pre každý modul pripravili vlastnú farbu, aby ste ich od seba rýchlejšie rozoznali.

Skúste nový doplnok pre Outlook 365

Skúste nový doplnok pre Outlook 365 (web, mobil, Mac, PC). Pokiaľ označíte e-mail, vypíše vám všetko o danom kontakte, a to i s kompletným HUBom.

Workflow je všade

Workflow bolo vždy doménou vybraných modulov. Prečo ho ale nemať všade? Prečo si nenadefinovať pracovný postup pre spoločnosť, kontakt alebo napríklad denník?

Po novom môžete!

Jednoduchšie prihlasovanie

Po novom sa môžete prihlasovať zadaním e-mailovej adresy a hesla namiesto adresy webovej služby. Môžete tiež integrovať eWay-CRM s overovaním Microsoft Azure a zahodiť tak ďalšie heslo. Okrem toho si môžete zapnúť pri Microsofte 2FA a posunúť bezpečnosť o ďalšiu úroveň vyššie.

A mnoho viac!

Náhľadové obrázky, nové klávesové skratky, alebo ďalšie možnosti customizácie v Centre pre správu. Vylepšení je v eWay-CRM 7.0 naozaj veľa.

Pozrite sa sami na kompletný prehlaď noviniek alebo si nový eWay-CRM ideálne rovno vyskúšajte.