eWay-CRM
04 decembra, 2021 Martina Mišáková

S eWay-CRM môžete robiť aj marketing

S4B

Poznajte potreby a priania svojich zákazníkov a premeňte ich na úspech! Oslovte ich cielene a ponúknite im, čo potrebujú! Ale ako s tým začať v malej firme, kde každý robí všetko a nie je priestor (ani finančný) na profesionálneho marketéra? A keď sa toho už jedného pekného sobotného večera chytíte a rozhodnete sa poslať email s novým produktom 500 Vašim klientom, ako zabezpečíte, aby sa Vaše niekoľkohodinové trápenie s obrázkami nedostalo do SPAMu alebo Vaša mailová adresa na black list? Lenže kto dnes nerobí marketing, ako by ani neexistoval. Nabudúce choďte radšej s priateľmi na víno a nechajte za seba pracovať eWay-CRM. Toto všetko a ešte oveľa viac totiž dokáže náš „obyčajný“ CRM systém.

Na trhu existuje množstvo nástrojov na marketing, ale pre všetky platí, že najprv potrebujete do nich naliať vstupné údaje, teda niekde preveriť záujem o službu či produkt, vyfiltrovať cieľovú skupinu a následne naplniť marketingový nástroj finálnymi kontaktmi na rozosielku. Pretože riadiť kampaň možno iba s informáciami. Netrápte sa naďalej s viacerými systémami, pracujte s informáciami a aj s mailovou rozosielkou priamo v eWay-CRM!

Ak ešte údaje v eWay-CRM nemáte, začnite tým, že ich tam nahráte. Ak už systém aktívne využívate a máte v ňom zaznamenanú predchádzajúcu komunikáciu s existujúcimi alebo len potenciálnymi klientmi, o to ľahšie zostavíte cieľovú skupinu pre kampaň. Zoznam respondentov ľahko vyberiete podľa kľúčových kritérií. Pracujte s našim integrovaným užívateľsky prívetivým editorom, s ktorým je to naozaj ľahké. Pre vytvorenie kampane využite vopred pripravené profesionálne šablóny, tie obľúbené si ukladajte. Chceli by ste svojich klientov správne slovensky oslovovať? Nie je problém, eWay-CRM zvládne aj personalizované oslovenie.

eWay-CRM sa o Vašu kampaň postará naozaj profesionálne. Skontroluje funkčnosť pridaných odkazov, všetkých naraz jedným kliknutím. Spam assassin zariadi, že Vaša správa už neskončí v nevyžiadanej pošte. A nakoniec stačí kliknúť na potvrdzovací odkaz v maili a preverí sa aj Vaša adresa odosielateľa, aby nedošlo k nežiadúcemu omylu. Inteligentná rozosielka rozošle kampaň v najvhodnejšom čase tak, aby bola efektivita kampane čo najvyššia.

Áno, stále sme v tom istom systéme a poďme ešte ďalej!

Profitujte zo spätnej väzby a prepojte Váš marketing s obchodom na základe štatistiky kampaní. Vyberte si, ktoré typy spätnej väzby chcete sledovať. Zistite, koľko mailov bolo doručených, prečítaných a preklikaných. Uvidíte tiež, koľko príjemcov sa odhlásilo z odberu alebo dôvody nedoručenia správ. Sledovať môžete tiež to, ktoré linky vo Vašej kampani mali u respondentov najväčší úspech (vďaka tzv. Heat mape). Preveďte si záujemcov z kampane na obchodné príležitosti a začnite predávať. Vďaka podrobným štatistikám zistíte, ktorí respondenti prejavili záujem o konkrétne produkty.

Zaujímajú Vás možnosti marketingu v eWay-CRM? Tak sa pozrite na prezentačné video ako funguje marketingový modul v eWay-CRM alebo si s nami dohodnite online prezentáciu systému a my Vám ukážeme možnosti tohto nástroja.